Zatańczyć jak baletnica… w nowej reklamie porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl

13

Marzec

2014

ujęcie z reklamy rankomat.pl

Od opinii o firmie bardziej liczy się jej oferta

Poznaj ceny OC/AC 16 firm

ujęcie z reklamy rankomat.pl

Współczesna reklama telewizyjna powinna promować produkt, uczyć czy intrygować? Najlepiej, gdy spełnia każdą z tych ról. Właśnie pojawił się „świeżutki” spot reklamowy porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl, który ma nie tylko mocny przekaz, ale jest także zabawny.

Pamiętam dawne reklamy związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Koniecznie musiały być poważne i pouczające, bo przecież wynikało to ze specyfiki branży. Na ekranie telewizyjnym pojawiał się więc ponury pan w sztywnym „garniaku” lub agentka ubezpieczeniowa grożąca srogimi karami za brak OC – koniecznie okularnica – bo to przecież symbol zdobytej wiedzy – im grubsze szkła, tym większe poświęcenie dla nauki;)

Jak dobrze, że mamy to już za sobą! Teraz liczy się siła przebicia, więc cieszymy się widokiem Eskimosa z czterema psami, Masaja z trzema wołami (reklama Link4) i bliżej nieokreślonych zwierzątek (na przykład Pan Pikuś z Aviva). A gdyby tak jeszcze, w spocie reklamowym pojawiła się nietypowa baletnica??
To już rzeczywistość! Od 10 marca 2014 roku możemy obejrzeć dwie nowe reklamy porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl. Trzeba przyznać: bardzo intrygujące i zabawne…aktorzy z reklamy rankomat.pl

Pamiętacie Pana Sebastiana z pierwszego spotu rankomat.pl? Wprawdzie część opinii na jego temat nie była zbyt pochlebna, ale z pewnością aktor osiągnął zamierzony cel: zwrócono uwagę na rankomat.pl. Potem pojawiła się urocza Ania Lucińska, która (jak wynika z komentarzy na YouTube) podbiła głównie męskie serca. Teraz zobaczycie ich w jednej odsłonie. Tym razem Ania także zachwyca wyglądem i służy dobrą radą, a Pan Sebastian…. tańczy!

Zerknijcie na stronę rankomat.pl. Znajdziecie tam dwa spoty w różnych odsłonach. Które zakończenie podoba Wam się bardziej?

Od opinii o firmie bardziej liczy się jej oferta

Poznaj ceny OC/AC 16 firm